Silbersee & Het Muziek

Amor Matador
za 27 mrt ’27 20:15
za 27 mrt ’27
20:15
  • za 27 mrt ’27
    20:15
    Grote Zaal
    Kaartverkoop vanaf ma 18 mei ’26 10:00

Verlangen naar een ander verhaal, waarin bloed niet vloeit, maar blijft stromen.

De Plaza de Toros is het laatste mannelijke bastion waar agressie nog als deugd geldt, kracht en moed levensvoorwaarden zijn en woede de enige emotie die telt. Hier is geen ruimte voor twijfel of zachtheid. Wie tegenover een razende stier staat en danst met de dood, kan zichzelf alleen redden met geweld. Of krijgt de liefde toch een kans?

In ‘Amor Matador’ verdwijnt de heldhaftige matador naar de achtergrond. Het verhaal wordt gedragen door Carmen en Maria, respectievelijk zijn geliefde en zijn moeder. Terwijl matador José zich vastbijt in wraak, weigeren zij de herhaling van het noodlot te accepteren. Zij verlangen naar een ander verhaal: een waarin bloed niet vloeit, maar blijft stromen.

Silbersee en Het Muziek (voorheen Asko|Schönberg) presenteren een vernieuwende flamenco-opera: rauw, poëtisch en ontregelend. Actrice Ariane Schluter geeft stem aan Maria, de Burkinese multi-instrumentalist Kaito Winse vertolkt Carmen, terwijl matador José doorklinkt in de aria’s van de Argentijnse tenor Jonatan Alvarado.

Credits

Regie: Aïda Gabriels | libretto: Jibbe Willems | compositie: Brendan Faegre | muzikale dramaturgie: Romain Bischoff | performers: Ariane Schluter, Kaito Winse, Jonatan Alvarado, Yanna Pelser, Astrid Haring, Jose ‘Pepe’ Garcia Rodriguez

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief