Kees van Amstel

Mogen we eerder weg?
wo 26 mei ’27 20:30
wo 26 mei ’27
20:30
  • wo 26 mei ’27
    20:30
    Kleine Zaal
    Kaartverkoop vanaf ma 18 mei ’26 10:00

Zijn beste en gloednieuwe onderwijsverhalen, plus heel veel grappen.

Keer op keer hoort Kees van Amstel dat zijn onderwijsverhalen tot het meest hilarische en verrassende deel van zijn shows behoren. Goed nieuws: hij heeft er nog veel meer over te vertellen. In zijn zesde soloshow richt Kees zijn blik opnieuw op het onderwijs, want juist daar zie je hoe de wereld er over tien jaar uitziet. En dat belooft niet veel goeds.

Na vijf succesvolle cabaretprogramma’s en 35 jaar onderwijservaring komt alles samen in deze nieuwe, hilarische cabaretavond. Nog eenmaal zijn beste onderwijsverhalen en heel veel nieuwe! En grappen, veel grappen. Geen enkele reden om eerder weg te gaan dus, want Kees is “een rasverteller die van iedere situatie wel iets komisch weet te maken” (de Volkskrant). 

Trouw:
“Niet alleen is Van Amstel een goede verteller en geoefende grappenmaker, hij weet ook knap een rode draad in zijn voorstelling te verweven.”

Theaterkrant
“Een komiek van de bovenste plank die vol gas geeft en zijn zaal laat schudden van het lachen.”

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief