Monic Hendrickx-Renate Reijnders-Jennifer Evenhuis

De Moedermonologen
vr 24 okt ’25 20:15
vr 24 okt ’25
20:15
  • vr 24 okt ’25
    20:15
    Grote Zaal

Eerlijke verhalen over het moederschap anno nu, herkenbaar, rauw en met zelfspot.

‘De Moedermonologen’ was afgelopen seizoen een grote theaterhit. Drie actrices brengen twaalf monologen over het moederschap anno nu: humoristisch, rauw en met de broodnodige zelfspot. Verhalen over de struggles, taboes en scherpe randjes, over dingen die je soms denkt, maar niet hardop durft te zeggen. Dat je wél van je kind houdt, maar niet van het moeder zijn. Dat je hoopte dat je kind anders zou zijn dan het is.

Er wordt vaak aangenomen dat een ‘echte’ vrouw ook een moeder is. Maar wat nou als je het zorgen helemaal niet leuk vindt? Als je relatie uit gaat? Zwanger worden moeilijk blijkt? Of als je kind in de problemen raakt? Renate Reijnders en Jennifer Evenhuis laten je samen met gastactrice Monic Hendrickx met veel humor alle hoeken van het (niet-)moederschap zien. Zodat het schuldgevoel en het idee eeuwig tekort te schieten na vanavond de deur uit kunnen, want: “‘De Moedermonologen’ leggen de vinger op de zere plek.” (Theaterkrant)

Credits

Tekst: Claudia de Breij, Nadja Hüpscher, Stella Bergsma e.a. | regie: Malou Gorter | spel: Renate Reijnders en Jennifer Evenhuis met  als gastactrice: Monic Hendrickx

Foto: Anne van Zantwijk

Inschrijven voor onze nieuwsbrief