Contact

Openingstijden Theaterkassa
maandag t/m vrijdag 10:00 - 14:00 uur
& een uur voor aanvang van een voorstelling

Theaterkassa
0317 46 55 00 | info@junushoff.nl

Plantsoen 3 6701 AS Wageningen

Bezoekadres

Plantsoen 3, 6701 AS Wageningen

Route, openbaar vervoer, taxi

Plan uw route naar Theater Junushoff met eigen vervoermiddel of met openbaar vervoer.
Vanaf Busstation Wageningen is het nog circa vijf minuten lopen  naar Junushoff.

Rondom het theater zijn (veelal gratis) parkeerplaatsen beschikbaar. Op koopavonden (elke vrijdag) en bij drukbezochte voorstellingen kan het wat moeilijker zijn een parkeerplaats te bemachtigen.

Voor informatie over parkeren in Wageningen is dit kaartje met alle beschikbare locaties handig: Parkeren Wageningen. Junushoff vindt u op deze kaart linksboven aan de gracht aan Duivendaal.
Ook de website Prettig Parkeren kan behulpzaam zijn.

Taxivervoer: 0317 41 30 50 of 0317 55 55 55.

Parkeren voor mindervaliden


Schuin tegenover Junushoff op de parkeerplaats achter de Hema zijn vier invalidenparkeerplaatsen beschikbaar.

Zaalverhuur & secretariaat
Mariejan Bussink | 0317 41 76 22 | m.bussink@junushoff.nl


Publiciteit
0317 46 55 01  | publiciteit@junushoff.nl

Directeur
Loek Buys | 0317 46 55 02 | l.buys@junushoff.nl

Adjunct directeur
Dorien van de Laak | 0317 46 55 02 |  d.v.d.Laak@junushoff.nl 

Financiële administratie
Heidi Beumer | 0317 46 55 03 | administratie@junushoff.nl

Techniek
Rob Goedee  | 0317-46 55 05 | r.goedee@junushoff.nl

Horeca
Lenneke Janssen - van Drie | 0317 46 55 06 | l.janssen@junushoff.nl

Bezoekadres l Plantsoen 3, 6701 AS Wageningen

Postadres l Plantsoen 3, 6701 AS Wageningen