Contact

Openingstijden Theaterkassa

Maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 15:00 uur
Zaterdag van 12:00 tot 14:00 uur
Één uur vóór aanvang van een voorstelling uit onze programmering
Vijftien minuten voor aanvang van een inleiding voorafgaand aan een voorstelling

Openingstijden Theatercafé

Vanaf 19:00 uur op een voorstellingsavond.
Een kwartier voor aanvang van een inleiding.
Direct na afloop van de voorstelling

Telefoon/email


Theaterkassa
0317 46 55 00 | info@junushoff.nl

Zaalverhuur & secretariaat
Mariejan Bussink | 0317 41 76 22 | m.bussink@junushoff.nl


Publiciteit
0317 46 55 01  | publiciteit@junushoff.nl

Directeur
Loek Buys | 0317 46 55 02 | l.buys@junushoff.nl

Adjunct directeur
Dorien van de Laak | 0317 46 55 02 |  d.v.d.Laak@junushoff.nl 

Administratie
Barbara Berbee | 0317 46 55 03 | b.berbee@junushoff.nl

Techniek
Jeroen Smit | 0317 46 55 05 |  techniek@junushoff.nl

Horeca
Coen Holten | 0317 46 55 06 | c.holten@junushoff.nl

Faxnummer

0317 42 47 12

Bezoekadres

Plantsoen 3, 6701 AS Wageningen


Postadres

Postbus 538, 6700 AM Wageningen

Route, openbaar vervoer, taxi

Plan uw route naar Theater Junushoff met eigen vervoermiddel of met openbaar vervoer.
Vanaf Busstation Wageningen is het nog circa vijf minuten lopen  naar Junushoff.
Voor informatie over parkeren in Wageningen: parkeren
Rondom het theater zijn volop (gratis) parkeerplaatsen beschikbaar.

Taxivervoer: 0317 41 30 50 of 0317 41 00 00.
 

 

Mijn Theater

Inloggen

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.